Hakkımızda

Fenomen Market Hakkında

Fenomen Market, 2011 yılında kurulmuş bir Sosyal Medya Ajansı şirketidir. Şirketin ana faaliyet alanı sosyal medya olup, internet teknolojierinin her alanında 7 yılı aşkın bir süredir gururla hizmet vermektedir. Şirketin kurucularından Tunçay Atasever 1999 yılından beridir öncelikle Atawebhost(1999–2008), sonrasında Renkas(2008–2015) ve daha sonrasında ise NitroSistem Bilişim Hizmetleri A.Ş.(2015-halen) olarak kurumsal web tasarım ve web barındırma hizmetleri alanında faaliyet göstermekte, bir diğer kurucu ortak Alperen Atasever ise, Atasever Yazılım ve Bilgi Teknolojileri A. Ş.(2015-halen) olarak kurumsal yazılım hizmetleri ve sunucu güvenliği alanında faaliyet göstermektedir. Kendi alanlarında başarılı faaliyetler gösteren bu iki ortak 2011 yılında sosyal medya alanında da kurumsal ve bireysel müşterilerine hizmet vermek amacıyla kafa kafaya vererek, Türkiye’de alanındaki ilk şirket olan: Fenomen Market’i kurmuşlardır. Fenomen Market’in ana amacı müşterilerine sosyal medya hizmetlerini güvenli ve uygun fiyatlı şekilde sunmaktır. İnstagram, Twitter, Facebook ve Youtube’da en kaliteli hizmetler en uygun fiyatlarla kullanıcıların hizmetine sunulmuştur. Bunun dışında firma müşterilerin sosyal medya alanında kurumsal kimliklerinin yönetilmesini de sağlamaktır.İnternet reklamcılığı alanında da faaliyet gösteren Fenomen Market, özellikle viral reklam üzerine büyük ve kurumsal müşterilerine hizmet vermektedir. Fenomen Market, müşterilerine 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet vermeyi kendine görev edinmiştir ve bunun için ekipte sadece alanında uzman ve yetkin kişileri çalışma arkadaşı olarak titizlikle seçmektedir. 2011 yılından beri toplamda 25.000’den fazla bireysel, 1.500’den fazla kurumsal müşteriye hizmet verilmiştir ve bu sayı her geçen gün artmaya devam etmektedir.

YARDIMA İHTİYACINIZ MI VAR?

Fenomen Market Müşteri Hizmetleri olarak 7 gün 24 saat bir tık uzağınızdayız. Yardıma ihtiyacınız olduğunda bize isterseniz telefonla isterseniz de diğer iletişim kanallarımız vasıtasıyla ulaşabilirsiniz.

Fenomen Market’in birinci önceliği kullanıcılarına tamamen güvenli ve kaliteli hizmet sunmaktır.

İnternet sitemiz tamamen güvenlidir. SSL setifikamız mevcuttur. İnternet sitemiz üzerinden rahatça alış-veriş yapabilirsiniz.

Fenomen Market’ten satın aldığınız hiç bir hizmette sosyal medya hesabınızın şifresini vermenize gerek yoktur. İşlemler şifresiz yapılır.

Fenomen Market’ten size uygun paketi satın aldıktan sonra işlemler yoğunluğa göre en kısa sürede tamamlanır. Genellikle en fazla 10 dakika sürmektedir.

Fenomen Market’ten aldığınız hizmetlerde kullanılan kullanıcıların hepsi gerçek kişilerdir.

Optimized with PageSpeed Ninja